Zespół

Wojciech Krzysztofek

Założycielem Kancelarii jest adwokat Wojciech Krzysztofek. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 1976 roku rozpoczął etatową aplikację sędziowską w okręgu Sądu (wówczas) Wojewódzkiego w Łodzi zakończoną w 1979 roku egzaminem sędziowskim, a następnie z początkiem 1980 roku został przyjęty na aplikację adwokacką. Po zdaniu w grudniu 1982 roku egzaminu adwokackiego rozpoczął trwającą nieprzerwanie do dzisiaj praktykę adwokacką, początkowo w Zespole Adwokackim, a od 1995 roku w indywidualnej Kancelarii adwokackiej.

Adwokat Wojciech Krzysztofek posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, zarówno Klientom indywidualnym w sprawach cywilnych i karnych, jak i w reprezentowaniu przedsiębiorców w skomplikowanych procesach przed sądami gospodarczymi i administracyjnymi.

Od kilkunastu lat Kancelaria prowadzona przez adwokata Wojciecha Krzysztofka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Aktualnie Kancelaria zajmuje się bieżącą obsługą siedmiu podmiotów gospodarczych prowadzących w Łodzi i okolicy działalność w formie spółek prawa handlowego.

W celu zapewnienia szybkiej i wszechstronnej pomocy prawnej swoim Klientom Kancelaria stale współpracuje z radcą prawnym - specjalistką prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i prawa celnego a także z Kancelarią biegłego rewidenta i biegłym specjalizującym się w wycenie przedsiębiorstw.

Zdjęcie - Wojciech Krzysztofek

Lilianna Felczyńska-Fiks

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi w 2010 r. Ukończyła z wyróżnieniem International and European Legal Studies Programme na Uniwersytecie w Antwerpii oraz 2005 International Business and Trade Summer Law na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Spółek Uniwersytetu Warszawskiego. Włada biegle językiem angielskim (Certificate In Advanced English CAE, Certifictae In English for Law). Współpracuje stale z Kancelarią, prowadząc jednocześnie własną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Zgierzu, w której mieści się jednocześnie filia niniejszej Kancelarii. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie cywilnym, handlowym oraz międzynarodowym.

Zdjęcie - Lilianna Felczyńska-Fiks

Sekretariat

Sekretariat naszej Kancelarii obsługiwany jest przez pracowników posiadających nie tylko odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ale również prezentujących wysoki poziom kultury osobistej, dzięki czemu nasi Klienci obsługiwani są profesjonalnie oraz w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zdjęcie - Sekretariat
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.Nie pokazuj ponownie