Prawo gospodarcze Łódź

Kancelaria od lat wspiera swoich Klientów w zakresie prawa gospodarczego w Łodzi, jak i prawa spółek handlowych. Zapewnia doradztwo w zakresie tworzenia, rozwoju, a także likwidacji spółek, które ukierunkowane są na prowadzenie działalności gospodarczej. Warto pamiętać, że prawo gospodarcze Łódź w szerokim znaczeniu zajmuje się sprawami o charakterze cywilnym, w których udział mają głównie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą.

Adwokaci Kancelarii Wojciecha Krzysztofka oferują stałą lub doraźną obsługę prywatnych przedsiębiorców, a także wspomnianych już spółek handlowych. W ramach współpracy Kancelaria sporządza umowy, kontrakty, pozwy oraz opinie prawne.

Obsługa w zakresie prawa gospodarczego w Łodzi polega w szczególności na prowadzeniu spraw i reprezentowaniu Klientów na rozprawach sądowych. Ponadto Kancelaria sporządza uchwały, porozumienia, wezwania do zapłaty, regulaminy, statuty oraz protokoły.

Moje wieloletnie doświadczenie w sprawach związanych z prawem gospodarczym oparte jest głównie na aktywnej, wieloletniej i stałej współpracy z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą. Moi Klienci mogą liczyć na stałą opiekę oraz wsparcie.

Współpraca z doświadczonym adwokatem pozwoli Państwu na skupienie się na wyznaczonych celach gospodarczych, a także pomoże uniknąć kosztów przeznaczonych na własny dział prawny. Prawo cywilne regulowane jest przez wiele aktów prawnych, które nie zawsze są dobrze znane przedsiębiorcom. Ponadto, w Polsce co roku wprowadzana jest nowelizacja przepisów obowiązujących każdego przedsiębiorcę. Wobec tego każda osoba prowadząca działalność gospodarczą obarczona jest mnóstwem obowiązków, ale też i ryzykiem wynikającym z przepisów ogólnych, jak i szczegółowych.

Prawo gospodarcze w Łódzi

Ignorantia iuris nocet - nieznajomość prawa szkodzi - ta łacińska sentencja ma bardzo istotne znaczenie tam gdzie w grę wchodzi prawo gospodarcze. Łódź jest miejscem gdzie prowadząc działalność gospodarczą, ważne jest, aby posiadać specjalistyczne wsparcie w postaci adwokata, który będzie czuwał nad wszelkimi, dotyczącymi przedsiębiorców zmianami wchodzącymi w życie.

Przedsiębiorca, który chce efektywnie i sukcesywnie prowadzić działalność gospodarczą powinien właściwie zabezpieczyć zarówno siebie, jak i swoje przedsiębiorstwo przed wszelkimi ryzykami prawnymi. Kancelaria zapewni rzetelną obsługę prawną zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom.

Zachęcam zatem do kontaktu z Kancelarią w celu umówienia spotkania osobistego w siedzibie Kancelarii gdzie wytłumaczę dokładnie na czym polega prawo gospodarcze. Łódź jest miastem gdzie w centrum mieści się nasza siedziba. Postaram się przedstawić Państwu zarówno atuty współpracy przedsiębiorców z Kancelarią Adwokacką, jak i ryzyka związane z jej brakiem.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.Nie pokazuj ponownie